Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy kisfecskét. Mit...

Tikmik00 kérdése:

Találtam egy kisfecskét. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Tegnap este találtam egy kisfecskét. Próbáltam neki adni kis legyeket amiket az udvaron szedtem de nem eszi. Innivalót raktam kis konzervdoboztetőbe azt nem tudom hogy issza-e.

Csak holnap délután tudom elvinni a vadasparkba mert a szüleim dolgoznak. Kibírja addig evés nélkül? Vagy hogyan adhatnék neki enni?



2015. júl. 6. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz etetni egy kismadarat,próbáltam már én is 2vel is,de meghaltak :( egy darabig éltek csak :( evés nélkül lehet,hogy bírja kicsit,de itasd valahogyan fecskendő szerűséggel fecskendezz vizet a szájába!
2015. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld megetetni,de csak szépen lassan kis adagokban!
2015. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesülettől kérj tanácsot.
2015. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem volt fészek a közelben? Nézz szét hátha van ott fészek, és hagyd ott ha látszólag nincs baja. Ha van valami látható baja, pl. a szárnya sérült akkor jól tetted, egyébként nem szabad elhozni a fiókákat.
2015. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fészek az van csak a kutyám szerintem megenné a madarat
2015. júl. 6. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!