Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madár lehet?

Milyen madár lehet?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hetekben folyton a kertünkben bóklászik. Külsőre olyan, mint egy galamb, de a csőre hosszú, vékony kampós, olyan, mint ami kolibriknek van.
2015. júl. 7. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

szia!


A színe milyen? Akár még búbosbanka is lehet.

2015. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Leszámítva a búbot a fején és a csíkos szárnyakat, a színe megegyezik vele. Ahogy néztem, van egy-egy, nagyjából 1-2 cm-es kör alakú folt a szárnyán, és a csőre kicsit kampósabb, de hosszra ugyanilyen.

Ha tudom, holnap lefényképezem, bár ma nem láttam.

2015. júl. 7. 23:30
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Vadgerle? Ez az őshonos galambunk eléggé megritkult, a balkáni gerle kiszorítja.

2015. júl. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazság szerint nincs ötletem. Vagy a csőrhossz, vagy a madár mérete nem stimmel. Lehet, hogy valami ritka kóborló.


Aminek horgas a csőre, de kicsi: az a fakusz. [link]


Aminek meg jó hosszú hajlott csőre van , és vízimadár, az a póling. De az nagy madár galambhoz képest.

[link]

2015. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Esetleg hajnalmadár. Bár az nem sárgás, inkább szürkés rózsaszínű.

[link]

2015. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
formára, színre inkább a vadgerlére hajaz, de a csőre hosszú, vékony enyhén kampós
2015. júl. 8. 13:32
 7/7 anonim ***** válasza:
próbáld lefényképezni, és feltölteni a kepfeltoltes.hu címre. Onnan belinkelheted. Az sokat segítene.
2015. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!