Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Leghalkabb, Legkisebb méretű...

Leghalkabb, Legkisebb méretű papagájfajta?

Figyelt kérdés
A legfontosabb hogy halkak, de ha lehet akkor kicsik és egy kezdő papagájtartónak is jók legyenek.
2015. júl. 10. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Halk papagáj? Ez te sem gondoltad komolyan xdddd

De szerintem egy pinttyel jarnal a legjobban.

2015. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A papagájok zajosak, úgyhogy bukott a dolog :D


Még talán a hullámos, azt tarthatják kezdő papagájtartók is.

2015. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekunk is hullámos volt.rettento hangos
2015. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

úgyértem hogy pl katalin vagy veréb papagáj?

halkabbak mint a többi?

2015. júl. 10. 22:51
 5/8 anonim ***** válasza:

A hullámos az egyik leghalkabb papagájfaj (állítítólag egyedül "tartva" hangosabb, mert mindig hívja a fajtársat - ehhez nem tudok hozzászólni, sosem tartottam egyedül) Viszont egy szobában alszom 2 hullámossal - reggel van egy kis "műsor", és napközben elég sok a csivitelés, de nem rikácsolnak vagy valami, én szeretem hallgatni, egyáltalán nem zavar. Este és éjszaka meg persze csönd van.

Nem is túl nagy.

Kezdő papagájnak tökéletes.

2015. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 11. 11:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Katalin a leghalkabb. Csak ritkán szólal meg, és akkor se hangosan. A hullámos hangja is halk (sőt szerintem nagyon kellemes, és mindig örülök, ha csipognak) de ők (saját tapasztalat alapján) szinte folyamatosan hallatják a a hangjukat.

Hallgasd meg mindkettőt pl. YouTube-on, és döntsd el, melyik az elviselhetőbb számodra.

2015. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. aug. 8. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!