Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csinaljak vele?

Mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés

A szomszed macska megkergetett egy madarfiokat kertben, de sikerult megmenteni. Egyolre ma estere betettuk egy sima ladaba (olyanba mint a kiscsirkeket szoktak) hadd pihenjen. Gondoltam hogy a elo lehetne venni a regi kalickat az egesz nagy de apa szerint egy viragcserepbe kellene tenni fuvet es oda tenni. De szerinem abbol kimaszik.

A csaladja nem lehet messze mert egy ugyanolyan nagyobbacska madar szokott sokat maszkalni az udvaron (foleg funyiras utan gyujtogeti a szaraz gazt) szerintetek megismeri az anyja es visszafogadja? De ha megismeri odajarna hozza kulon hogy etesse meg tanitgassa ot repulni kulon vagy inkabb nekem kene foglalkozni vele (itt etetsre gondolok mielott valaki nagyokos a repulesre irna valami fergeteges poent valaszba)?

Legyszi segitsetek hogy ti mit csinalnatok vele, mert nagyon sajnalnam ha elpusztulna.

Barna enekesmadarrol van szo olyasmi mint a rigo csak barna talan pacsirta lehet.

Ket kepem van rola egyszer erdekessegnek lefotoztam, most jol jon hatha valaki felismeri (bar tulsagosan nem volt fotogen a madarka es nem latszik tul jol, hataha segit)

[link]

[link]


2015. júl. 13. 01:04
 1/2 anonim válasza:
szia.. nekem is ilyenvolt probalhatod etetni es itatni, de az anya madar azt a fiokat nem fogja mar nevelni.. nem azert mert "nem ismeri fel" hanem mert megerzi rajta az emberszagot... torodj bele a gondolatba hogy el fog pusztulni 2-3napon belul az anyja nelkul..
2015. júl. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Reggel kiderult hogy mar tud repulni es elment :D igy a legjobb mindenkinek
2015. júl. 13. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!