Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájom ma kaptam...

Hullámos papagájom ma kaptam meg és nagyon vad, hogy szelidítsem meg?

Figyelt kérdés
Annyira röpköd a kalitkába hogy össze veri magát szegény...milyen módszerrel tudom a leggyorsabban megszelidíteni?
2015. júl. 14. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

nem 2?

hagyd kicsit a kormyezetet szokja meg. utána szeliditsd

2015. júl. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Niki Csik válasza:

Fiju vagy lány? Ugy tudod megszeliditeni ,hogy először egy két napot béken hagyod es utána mi után már érzi,hogy nem báncsa senki akor probáld megsimogatni csak vigyáz mert sebet is okozhat. Majd minden másnap probáld simogatni a fule és a nyakánál.majd ha már sikerul megszeliditened engedt ki hagy rebdesen kicsit és majd idovel megszeret.

By:Niki

2015. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Niki Csik válasza:

Ja és vegyél neki egy párt , hogy legyen kivel jacania .És azért sabdos mert nem szokta meg a hejet és ha kiengednéd akor figyeld ne hogy valahová beszoruljon.

By:Niki

2015. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!