Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyanlehet egy kismadarat...

Hogyanlehet egy kismadarat szilárd ételre szoktatni?

Figyelt kérdés
Egy kis verébről lenne szó és nagyrészt magokra kellene átszoknia már lassan, eddig túrós tojásos keveréket kapott, de már eléggé nagy szóval lassan átkéne szoknia magokra.

2015. júl. 19. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Előbb tanulmányozd a szakirodalmat, mert az a magok dolog nem feltétlenül állja meg a helyét. Egyébként meg talán duzzasztani kell a magvakat etetés előtt.
2015. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ezt postosan hogy kellene? Belerakom vízbe a magokat és amikor felpuhultak odateszem elé vagy odaadom neki (magától nem valószínű hogy megenné).

Egyébként nem nagyon szoktam madarat etetni, csak egy nimfa van, de az a kezdetektől önállóan eszik nagyrészt vöröskölest.

2015. júl. 19. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Galambfiókával: felfőztem neki a magokat, vagy áztattam, úgy kezdte enni. De ment sokáig a keverék is, már repült de még abból is kért.
2016. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!