Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Jó lenne ez a kalitka 2...

Jó lenne ez a kalitka 2 hullámos papagájnak?

Figyelt kérdés

Ideiglenes kalitkának szeretném

Méretei:Hosszúság: 42cm

Magasság: 40cm

Szélesség: 24cm

[link]



2015. júl. 22. 16:24
 1/4 akotka99 ***** válasza:
Igen ez tökéletes nekem hullámos ,papagájom és kb nekik is ilyen kalickájukvan max egy nagyon kicsit nagyok de tökéletes ölegha més gyerekek
2015. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez max szállításra.

szerintem ne vedd meg. ha már veszel akkor olyat amibe lehetnek felnőtt korukba. inkább áldozz rá még pár ezer forintot, de az ki fog tartani 10 évig is, nem kell addig újat venned:) egyszeri befeketetés, szerintem normálisat vegyél, ez nagyon kicsi szerintem a szárnyukat se tudják kinyitni rendesen 24 cm szélesben. egyes nyugati országokban rendesen megbüntetnének állatkínzás miatt ekkora ketrecért

de mondom, szállításra jó lehet!

2015. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kicsi. Nekem a pótkalitkám 60*40*40-es, de kb. évente 2-szer fél napot vannak benne. Igaza van a 2-es válaszolónak, ha már úgyis kiadsz rá pénzt, legalább olyanra költs, amit lehet használni.
2015. júl. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez szállító kalitkának jó maximum. Ha jól látom alul is van rács (így ha leesik a műanyag, akkor is benn marad a madár) és az ajtó is jól záródik, szóval szállítónak ideális.


Főleg, hogy ketten lesznek. Ebben nem lennének túl boldogak :(


A hullámos papagájok nagyon mozgékonyak, szeretnek nyüzsögni, meg ágakon ugrálni. És be nem áll a csőrük. Soha. Csak ha alszanak.

2015. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!