Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak még?

Mit csináljak még?

Figyelt kérdés

Van egy kiskacsa akit nem fogad el az anyja. Még csak 1 napos,nagyon picike. Itatom, és etetem,de mindig csak kveset hajlandó enni és inni. Csak a kezemben alszik.

Gyengécske és vak,de nagyon ragaszkodó.

Mit tegyek???


2015. júl. 25. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, etesd, itasd, ezek az állatok elvileg maguktól esznek isznak születésük után. Az anyja valószínűleg azért hagyta el, mert életképtelen, hiszen vak.
2015. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HHjaj! Istenem!
2015. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adj neki romantikus szerenádot a tóparton. Ételnek kukoricát, vagy nokedlit javasolnék. Inni pedig egy kis kínai főző pisát
2015. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Viccet félre téve, sajnálom én is a kicsit. Átérzem a fájdalmad.. Velem is történtek hasonló esetek kutyával, csibével, sőt még verébbel is.

Sajnos a kicsi kacsának nagyon kevés esélye van 20 a 100 hoz.... Csak úgy élhet, ha te gondolkodsz róla. Vakon nem fogja tudni hol a kaja meg a pia, ezért neked kell majd etetni. Nem nagy dolog egyébként. Adsz neki napi 3x enni és kihúzza. :) csak ügyesen, és ne feledd: a te kezedben van az élete.

2015. aug. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Sajnos néhány napot tudtam gondozni. Utána elpusztult. :(
2015. aug. 24. 11:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!