Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy énekes rigót a...

Találtam egy énekes rigót a ház udvarában de nem találtam meg a fészket mivel etethetem?

Figyelt kérdés
nem akarom hogy kipusztuljon szegényke tollazata van már de még kicsi mivel etethetem? esetleg légy? úgy tudom hogy gilisztát is megeszi, de azt nem találtam de légy az van az is jó neki?

2015. aug. 4. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd vissza oda, ahol találtad. A kisrigók korán elhagyják a fészküket, de a szülők sokáig etetik őket. figyeld meg, menni fognak a szülei. Esetleg vigyázz, hogy macska ne kapja el a kicsit. A rigóknak van egy sajátos riadó hangjuk, hogy elriasszák az ellenséget, és pittyegéssel hívják enni a fiókát.
2015. aug. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A légy jó lenne, de előtte vizezd be, mert nem túl lédús. A másik a csonti, amit bármelyik horgászboltban kaphatsz, de ezeket feltétlenül öld meg, mielőtt odaadod neki, mert képesek átrágni magukat a madárka gyomrán. Végső esetben vízbe áztatott kutya/macskatáp is megteszi, az én, igaz az feketerigó volt, azzal is etettem + legyek, kukacok.
2015. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nem tudom visszatenni mivel tegnap is hallottam már csak akkor nem láttam és a szomszéd felől jött csak ma mentem ki és nézem hogy a kutya nagyon mokerol valamit és ott láttam meg az udvar közepén és gyorsan felvettem mielőtt a kutya kicsinálta volna teát nem rakhatom oda ki mert a kutya kinyírja szerencsétlent
2015. aug. 4. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó neki a légy is
2015. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!