Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen neműek lehetnek a...

Milyen neműek lehetnek a zebrapintyeim?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettem két pintyet, az eladó szerint egy hófehér lányt, és egy feketepofájű fiút. Én ezt elhittem, de az ének alapján nem tudtam kitalálni, hogy tényleg így van-e. Aztán pedig azt láttam, hogy mindkettő rázogatja a farktollát, és egyik nap az egyik, másik nap a másik "ugrik rá" a társára. Szerintetek?

2015. aug. 17. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó volna látni róluk képet, mert ennyiből még akármi is lehet.
2015. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazad van, bocsi. Ők azok.


[link]


[link]

2015. aug. 17. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól látom, hogy a fehérnek is vérvörös a csőre? Mert akkor sajnos ő is hím.
2015. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen én is azt néztem, hogy neki narancssárgának kellene lennie a csőrének.. Hát túl későn tudakoztam ki magam a nem megállapításban.. Igazából jól elvannak együtt, kicsit furcsa, hogy egymást pömpölik.. Maradhatnak együtt, vagy próbáljak meg kitalálni valamit?
2015. aug. 17. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Ellesznek így, ha nem zavar a pömpölésük. :) Veszekedni nem fognak amíg nem találkoznak egy csajszival.
2015. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!