Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan szelídítsem meg a...

ATOMAIZER kérdése:

Hogyan szelídítsem meg a Hullámos Papagájomat?

Figyelt kérdés
Van egy hullámosom de nem tudom hogy hogyan szelídítsem meg.Hogyan kezdjek bele?Sajnos nemis tudom hogy fiú vagy lány.Kérlek segítsetek!:(

2015. aug. 21. 11:43
 1/4 Gyenge Judit ***** válasza:
1. Tedd a kalitkához a kezed ha nem ha megijed próbáld újra, ha sikerült akkor mehetsz tovább. 2. Nyúlj be a kalitkába ha megijed próbáld újra amikor sikerül mehetsz tovább. 3.Tedd a hasához az ujjad ha ráül elismerése.
2015. aug. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért ez nem egy varázsütésre fog történni.

És az a baj, hogy eleve így tetted fel a kérdést: van EGY hullámosom.... Tudtad, hogy ezzel depresszióssá teszed azt a szerencsétlen madarat?:(

Azért kicsit utána kellett volna olvasnod, hogy pl hogyan lehet megkülönböztetni a tojót a hímtől. Egyébként millió ilyen kérdés van, ahol leírják hogy hogy kell szelidíteni. Nem tudom miért nem olvasol utána, miért várod el, hogy mi meg itt órákat írjunk, holott már nem is egyszer megtettük-.

2015. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kössz a segéget bevált :)
2016. jan. 19. 06:25
 4/4 A kérdező kommentje:
*Segítséget Ja és azért nem tuddtam h fiú vagy lány mert 7 hónapos és még olyankor nem lehet eldönteni h fiú vagy lány
2016. jan. 19. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!