Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen papagájt vegyek?

Milyen papagájt vegyek?

Figyelt kérdés
már sokat kerestem, de nem igazán tudom, és hogy meg lehessen tanítani beszélni és kisebb trükkökre, nekem a kékhomlokú amazon nagyon tetszik, de nagyon drága sajnos :/

2015. aug. 26. 14:55
 1/3 BOGI26 válasza:
A jágó papagáj elvileg az egyik legokosabb ha nekem kéne tuti ilyen lenne (bár lehet hogy drága)
2015. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Blani555 válasza:

Ha most lesz először papagájod akkor hullámost vagy nimfát ajánlanék mert a nagyok tapasztaltabbaknak való. A hullámost meglehet tanítani beszélni és kisebb trükkökre.

De nagypapagájt nem ajánlok még majd később. Vagy még a kis sándort tudom ajánlani. Remélem tudtam segíteni :)

2015. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már volt nimfám, de fél éve elpusztult (túl öreg volt) és szeretnék másikat, de nem nimfát vagy hullámost egy kicsit nagyobbat, (pl kongó, amazon, szenegáli, feketesapkás) ezek tetszenek, de drágák és nem tudok venni, valami hasonlót?
2015. aug. 26. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!