Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem rég kaptam egy nimfa...

Nem rég kaptam egy nimfa papagájt pár hetes! Tudnátok adni pár tippet mondjuk szelídítés kapcsán, vagy hogy mekkora kalitka kell neki?

Figyelt kérdés

2015. aug. 30. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontos méretet nem tudok, de minél nagyobb, annál jobb.

Másik fontos tudnivalók: papagájt egyedül nem szabad tartani, igénylik a fajtársaik társaságát. Tehát vegyél mellé még egyet.

2015. aug. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! ételt mit szeretnek a legtöbben??
2015. aug. 30. 09:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy párnak min. 120-130*50-70 cm alapterületű. (Egyébként egy madárnak is kellene ekkora hely, mert a madár méreteiből adódik (hossz, szárny fesztávolsága stb., de egy madarat tényleg ne tarts!)

Tegyél-vegyél a kalitka körül sokat, hogy hozzászokjon, az új környezethez te is hozzátartozol. Beszélj hozzájuk sokat! Kínáld őket finom falatokkal. Próbáld az ülőrúdhoz tartani az ujjad, hogy rálépjen.

2015. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is kéne tanács ebben a helyzetben én próbáltam közelíteni feléd fuj és támadni akar.
2015. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!