Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Zebrapintyem tesz-e még le...

Zebrapintyem tesz-e még le további tojásokat?

Figyelt kérdés
Fiatal zebrapintyem most tojt először, egyelőre három tojásnál tart. Eddig minden rendben volt, reggelente eggyel több tojás várt, mikor felkeltem, de ma reggelre nem tette le a negyediket. Lehetséges, hogy első alkalommal csak három fióka lesz? Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!

2015. aug. 30. 12:33
 1/2 anonim válasza:
hát...nem tudom pontosan a választ de az enyém is 3 tojást rakott le először majd pedig úgy 3 héttel később még kettőt így tehát 5 tojást tojt!! ez teljesen normális hisz az enyém is 3 tojást rakott le először és utána a másik kettőt!!
2015. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi a választ! :) Esetleg emlékszel, hogy a harmadik tojás lerakása után mennyi idővel keltek ki a fiókák? Úgy tudom, körülbelül két hét a reális, de érdekel, hogy nálad hogy volt, ha már ugyanúgy jártunk... :)
2015. aug. 30. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!