Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nagy sándor nevelése?

Nagy sándor nevelése?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy nagy sándor papagájt és tanácsokra lenne szükségem hogy mit hogyan csináljak.Már ki is néztem interneten egy 5 hónapos kézzel nevelt,szelíd papagájt fogok venni,voltak már madaraim de ilyen nagy fajtával még nem volt dolgom.Akár milyen tanácsot,segítséget elfogadok vagy bármilyen infót amit jó ha tudok! Előre is köszönöm.

2015. szept. 4. 21:11
 1/1 anonim válasza:
Kell neki egy jó nagy kalitka, ha párt szeretnél mellé, akkor attól függ, milyen, kalitka méretben szeritem jó lesz neki a 54x46x101 cm mindenképpen kell. Kajáról a gazdáját kérdezd, a fürtös köles attól függ. Ha szereti vehetsz neki, ha nem, ne erőltesd. Nekem huulámosom va, ő imádja, de madártól függ.
2018. szept. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!