Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tud segíteni valaki?

Tud segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanácsot kérni, hogy mit tegyek és kit hívhatok ilyen esetben?

Találtam egy sérült galambot, a lába lehet eltörve. Felhoztam az erkélyünkre, de orvosi segítségre lenne szüksége. Sajnos az állatorvost nem engedhetem meg magamnak, nincs rá pénzem.

Van olyan alapítvány vagy társaság, aki elszállítja és orvosi segítség is van náluk? Én sajnos hiába hívtam fel alapítványokat, azt mondták ők nem tudnak segíteni ebben. Próbáljam meg máshol.

Kérlek titeket, ha tudtok olyan szervezetet aki nem utasít el, írjátok meg nekem.

Előre is köszönöm szépen aki segít!


2015. szept. 5. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs szüksége orvosra.. Te is tudsz segiteni:tisztitsd meg vízzel kotozd be a lábát majd csinálj helyet neki 3-5 hét múlva rendbejon csak etetsd macsektáppal vagy kukoricával! :)
2015. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 $$$$$ ***** válasza:
Melyik városba laksz?
2015. szept. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Budapesten vagyok.

Úgy néz ki, megoldódott a probléma!

Rátaláltam a galambmenhely.gportál.hu -ra és az ott megadott email címre írtam, amiről perceken belül érkezett válasz a segítség kérésemre. Holnap viszem átadni a galambot.:)

Köszönöm szépen a válaszokat!

2015. szept. 5. 19:36
 4/4 $$$$$ ***** válasza:
Éni s szívesen befogadtam volna ameddig felépül. De így jobb mert ők csak szakemberek . Meg ráadásul én debreceni vagyok . :)
2015. szept. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!