Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit kell tennem ahoz hogy a...

Lóbarát27 kérdése:

Mit kell tennem ahoz hogy a postagalambjaimmal benevezhessek röp versenyekre?

Figyelt kérdés
Kivel kell ez ügyben kapcsolatba lépnem? Bármilyen postagalambal lehet benevezni? Éves szinten milyen költségeket rejt a versenyzés? Egyenlőre csak szeretnék 1-2 versenyt kipróbálni. De fogalmam sincs hogy hogy megy ez az egész.

2015. szept. 7. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelenkezel majd a megméettetés elött megnézik a galambokat pl papír visszahozás stb. Ha átmenyek a "próbán mehetsz a közönség elé. Sok sikert.:)
2015. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. De ennél kicsit bővebben bele szeretnék merülni a témába. Vettem néhány postát, díjnyertes papíros galambok utódaikból. Kipróbálnám őket.
2015. szept. 7. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelentkezel letesztelik a galambjaidat papír visszahozás és a közönség elé.
2015. szept. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi első voltam nem láttam hogy már válaszoltam rá.:D
2015. szept. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A kommentedet olvasva szerintem versenyen kell érdeklődni a postagalambok nagy okosak mágneses térrel tájékódnak nekünk az én vadgalambom mellé hoztak egy postát vissza kellett vinnünk mert a vadgalamb verte. Délután már az udvaron totyogott pedig 2 órát volt nálunk.
2015. szept. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csaba03 válasza:

A bármilyen postagalambbal egy kicsit túlzás mert az amerikai óriásposta is postagalamb deazzal nem nevezhetsz.

DE szerintem utazópostával minddel nevezhetsz.

Ha nem tudod hogy van ez az egész versenyzés.

Javaslom csak így magadnak vidd el őket először 1 utána 2 4 6 8 egyre több kilométerre. mi is így csináltuk.

a legnagyobb 200km volt és onnan 1 galamb 4 óra alatt hazajött.

2015. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!