Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért van felborzolva a tolla...

Miért van felborzolva a tolla a hullámos papgájomnak?

Figyelt kérdés
2db hullámos papagájom van és egy ideig kinn voltak a mosókonyhában úgy nagyjaból tavasz óta , most behoztuk őket a lakásba és az egyik csak gubbaszt és felvan borzolva a tolla , de eszik rendesen , adok nekik zöldséget 2 hetente főt tojast is kapnak! Az is lehetséges esetleg , hogy megérezték a hűvösebb időt és nagyobb tollat növeztettek , és azért áll így a tolla az egyiknek?

2015. szept. 26. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha rendesen és sokáig gubbaszt, az nagy valószínűséggel betegség jele. Nem fázhatott meg esetleg? Milyen zöldséget adsz neki?
2015. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából nem folyamatosan gubbaszt , hanem mozog is de lehetett rajta látni hogy valami nincs rendbe , most vettem neki vitamint amit belekevertem a kajájabukba és mostmár nem is nagyon gubbaszt, meg nem áll érdekesen a tolla , ez nem tudom hogy a vitamintól lehet e , vagy talán attól volt ilyenje , mert új helyre került. De mikor megjöttem a vásárlából jobban nézett ki , meg amíg elvoltam , addig be is fűtőttem , és valószínüleg nem fázhatott meg mert a mosókonyhában a kazán mellet voltak! szóval az a fő hogy már jobban van , mindnestre köszi a választ!
2015. szept. 26. 17:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!