Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj nevek?...

Fodor Virág Viktória kérdése:

Hullámos papagáj nevek? Nagyon sokat ha lehet! Köszi! A többi lent!

Figyelt kérdés
Van két hullámos papagájom,de majd lesznek fiókák,és remélem hogy lesznek,szeretnék nekik nevet adni,csak egyet fogok megtartani,és szeretnék minél több nevet kérni,de ne ilyen hanyagokat,hogy Pityu,Gyuri,Sanyi,stb.Nekem ezek is jók,de most jobb név jobb lenne.Kérlek szépen titket,minél gyorsabban több hullámos papagáj nevet adjatok légyszi,fiú lány vegyesen!

2015. szept. 30. 06:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kéki,kiwi,zafír,totyi,tötyi, csípi,csiri,csipike,csőrike,koktél,mangó,cuki,cucu
2015. szept. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,és még kérnék szépen rengeteget,és akik ezt megteszik,azoknak előre is nagyon szépen köszönöm.
2015. szept. 30. 06:40
 3/12 anonim ***** válasza:
SZOTYI,CSILI,CSINI,AZÚR
2015. szept. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Én a papagájaimat a South Park szereplői után neveztem el.

Pl.: Wendy, Kenny, Cartman :D

De elnevezheted a kedvenc sorozatod főszereplőjéről, egy tudósról, vagy egy hírességről. De a legviccesebb az amikor egy elnökről vagy politikusról nevezed el (pl. az én kedvencem Winston Churchill) :DD

2015. szept. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen titeket,lenne itt valaki olyan aki jó neveket,vagy sokat tudna adni,minimum10et?Kérlek segítsetek.
2015. szept. 30. 14:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Kiwi, Bogyó, Rozmaring, Liliom, Liló, Mandula, Mandarin, Balu, Bambusz, Zazu.
2015. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de sajnos nem találtam meg az igazit.Kit tudnátok még segíteni?Vagy ha tudtok olyan oldalt ahol sok madárnév van,akkor adtok linket?
2015. szept. 30. 14:57
 8/12 KutyaMC válasza:
Bigyó,Paprika,Szotyi,Pötyi,Lóri,Pöti,Rubi,Csocsó,Kókusz, Prücsi
2015. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Csőrike, Csőrös, Csuri, Rezső, Rudi, Gyuszi, Csipesz, Csirip, Ropi, Pipifax (Így hívták a papagájaimat, az első három név ugyanannak a sárga papagájnak a becenevei voltak, de külön is jók). Az utolsó csak vicces, de nem praktikus.:-)
2015. okt. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Paquito
2015. okt. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!