Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szeretnék állatot tartani de...

Szeretnék állatot tartani de nem macskát vagy kutyát hanem valami kisebbet. Hörcsög mellé . én papagájra gondoltam. De nem tudom mert aranyhalra is gondoltam szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 10. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Figyelj, nem vagyunk mi gondolatolvasók, nem látunk bele a fejedbe és nem ismerjük az ízlésedet. Attól függ, hogy mi célból akarod tartani, mit akarsz vele csinálni, de a legfontosabb, hogy te mit tudsz nyújtani az állatnak.

2015. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én aranyhalat javasolnék. Hátha bejön a három kívánság!
2015. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondja az első, gondold át, hogy mit tudsz biztosítani az álatoknAK. (mind a papagájt, mind az aranyhalat párban/csoportosan kell tartani.)


Aranyhalaknak elég egy "csak" 150-200 literes akva, papagájoknak-napi röptetés mellett-is nagyobb kell.

Két merőben különböző fajról beszélünk, én elsősorban a papagájokhoz értek, ha úgy gondolod, hogy őket szeretnéd tartani, tudok segíteni.


Emellett nagyon nem mindegy, hogy hullámos papagájt, vagy amazont akarsz tartani, a legtöbb papagájfajnak különböznek az igényeik. Viszont mindegyik számára elengedhetetlen legalább egy fajtárs, és a megfelelő méretű kalitka/vagy inkább röpde.

2015. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szia. szerintem ha dolgozol/tanulsz akkor a legjobb a hal. vele nem kell olyan sokat foglalkozni, de lehet "megunnád" viszont a papagáj hörcsög nagy zajt tud csapni.)
2015. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Kígyó szerintem ideális a hörcsög mellé.
2015. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!