Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lehetséges valahol örökbe...

Lehetséges valahol örökbe fogadni papagájt?

Figyelt kérdés
Szeretnék örökbe fogadni papagájt hol találhatok olyant aki elajándékozná az övét mert éppen nincs rá ideje vagy megunta.Időm lenne rá mert egész nap otthon vagyok tapasztalatom is van már papagájokkal vannak is itthon.

2015. okt. 10. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, van aki elajándékozza, mert nem kell neki... Vannak mentett papagájok is, őket is be lehet fogadni :)

Én a jofogas.hu-n szoktam rengeteg elajándékozásra váró papagájt látni, de néha facebookon is kiírják a papagájos csoportokra.

2015. okt. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én még 10 éve asszem iwiw-en akadtam az enyémre, egy tönkrement állatkereskedés végső elkeseredésében ajándékozta nekem, mert a valódi értékén nem kellett senkinek, mert vad volt, egy hybrid ara, azóta jó haverok vagyunk, most is a billentyűzetet cseszteti.
2015. okt. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ide szoktak kirakni olyan papagájokat, akik rossz (egyedüli ill. kalitkás) tartási körülmények miatt lettek elkobozva/vagy gazdájuk belátta, hogy nem tud megfelelő körülményeket biztosítani a madarának és önként beadta.


Viszont itt nagyon megválogatják, hogy kinek adnak ki madarat. Csak pár mellett, megfelelő méretű RÖPDÉBE vihetsz, és nem is mindig van rá lehetőség.


Ha hajlandó vagy egy kicsit messzebbre menni, akkor itt egy ausztriai papagájmenhely (még szigorúbb örökbeadási feltételekkel..):

[link]

2015. okt. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2015. okt. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!