Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Valaki meg tudja mondani, ez...

Valaki meg tudja mondani, ez milyen fajtaju diszgalamb? Feher es tollas labszaru

Figyelt kérdés

Tegnap este talaltunk kertben egy gyonyoru hofeher diszgalambot, aki nem akart elrepulni, amikor megfogtam,teljesen nyugodt volt. Gyuruzott, de a gyurun nincs semmi szamozas. Nemetorszag nyugati reszen talaltuk, valoszinu elszokott valahonnan, de elfaradt (repulesi kepessege kb 20m.. Egyelore a papagajom szallitoketrecebe helyeztem el vizzel/magokkal. Tudja valaki milyen fajta ez a madar? Hofeher,"galamb" formaju es a laban is vannak tollak (marmint a labszaran)

elore is koszi

kepek a madarhoz:

[link]

[link]

[link]



2015. okt. 18. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:

A fajtát sajnos nem tudom, de tényleg gyönyörű.

Az enyémmel amikor nagyon le van gyengülve valamiért, akkor azt szoktam csinálni, hogy multivitaminból (Béres aktivál) elcsipkedek kicsi, apró rizs szemnyi méretű darabokat és abból naponta egy pici töredéket a csőrébe teszek. Attól napokon belül újult erőre kap.


Búzát eszik és apró magot ami köles lehet (pinty eledel), de az enyém a tisztított napraforgó magot imádja és a kifli darabokat sem veti meg, sőt megőrül érte ha össze darabolok neki egy keveset akkorákra, amit meg tud enni.


Majd ha kicsit felerősíted, akkor biztosan haza repül, hiszen a galambok sok ezer km-ről haza találnak.


Így látatlanban is örülök neki, hogy ilyen jó helyre került, hogy vigyázol rá és keresed a módját, hogy hogyan segíts neki. Ez jó emberre vall. Bár sokan lennénk ilyenek.


Egy régi ismerősöm mondta, annak alapján fogadott minket baráti társaságba, mielőtt jobban megismert volna, hogy a magyarvizsla kutyái mit szóltak hozzám. Mivel a kutyussal azonnal puszi pajtások lettünk az első pillanattól kezdve, ezért az ő családjukkal mi is nagyon jó barátok lettünk.


Az nagyon sokat elmond egy emberről, hogy áll egy védtelen kis állatkához, mert aki az állatokat szereti, az általában emberrel is tisztességes.

2015. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!