Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Az 5 éves hím hullámospapagájo...

Az 5 éves hím hullámospapagájom társa elpusztult tegnap. Mikor hozzak neki új társat? Most nagyon szomorú.

Figyelt kérdés
Az elpusztult madárka is hím volt és 4 éves. :( Most nagyon szomorú az én kicsikém és folyton hívja az elvesztett társát. Mikor vegyek neki egy új társat? Ha pár nap múlva veszem, akkor az nem lesz gyors neki? Elfogadja majd az új papit? Főleg, hogy a kereskedésben csak pár hónapos madárkák vannak. Nem lesz gond a nagy korkülönbség? Fiú vagy lány madarat vegyek inkább?

2015. okt. 21. 09:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy sikerült! :) Mennyi idős a madárka?

(Hogy miért ne kereskedésből vegyél, arra szerintem rájöttél már magadtól is)

6. voltam.

2015. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 szántóvető ***** válasza:
örülök hogy sikerült.most már be nem áll a szájuk(csőrük) gondolom :)
2015. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta a tenyésztő, hogy négy hónapos. Látszik is rajta, hogy fiatal, nagyon játékos, már repült is kint, könnyen visszament, nagyon ragaszkodik az idősebb madaramhoz. :)
2015. nov. 5. 11:51
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítségeteket! :)
2015. nov. 5. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!