Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek lenne annyi esze,...

Szerintetek lenne annyi esze, hogy kijöjjön élelemért, vagy ott halna éhen a kalitkában, ha rajta múlik?

Figyelt kérdés

Hullámos papagájokról van szó. Ha nincs az orruk alá tolva az étel, akkor inkább nem esznek. Ha akármi vészhelyzet történne képletesen, pl én eltűnnék, vagy valami, a kalitka nyitva lenne, a kaja pedig 20cm-re a kalitkától, kijönnének enni?

Persze csak feltételesen kérdezem, hogy lenne annyi eszük rá? (Ha ez tesz valamit, szoktak kijönni a kalitkából gyakran.

2 hulim van, nagyon szeretem őket, de szerintem eléggé butácskák :S


2015. okt. 25. 12:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kicsit durva és zavaros volt a kérdés. Persze ilyen nem fog megtörténni! Csak érdekel, hogy lenne-e rá amúgy eszük.
2015. okt. 25. 12:06
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem is azonnal, de szerintem max egy nap múlva kimennének. Persze ez csak tipp, nekem még csak egy hullámosom van, de kb ő is van vele, csak ő fordítva, röptetés után nem akar vissza menni...
2015. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!