Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nyugtassatok meg, kérlek...

Nyugtassatok meg, kérlek benneteket, hogy elhunyt édesanyám után árván maradt hullámos papagájpárjait mivel én nem tudtam elhelyezni, így állatmenhelybe adtam fájó szívvel, annak ellenére, hogy tudom jó helyre adtam, tényleg jó helyre kerültek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, találnak neki jó gazdát.
2015. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Részvétem édesanyád miatt.

De nem tudok eleget tenni a kérésednek, szerintem nem tetted jól, és szerintem ezt te is tudod, különben nem várnád, hogy mások megerősítsék az önigazolásod.

2015. okt. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Én inkább felraktam volna a jofogasra őket és a millio es egy gazdi jelentkező közül valasztottam volna!
2015. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez a kérdés azt hiszem kétszer fel volt téve, és válaszoltam kétszer egy linkkel, ahol egy másik ember örökbe akart fogadni papagájokat.

miután két különböző madármenhelyen két különböző madaram pusztult el, egy tollat sem adok ki a kezemből, csak ismerősnek, és ellenőrzöm.

2015. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De kár hogy beadtad mi örültök volna neki mivel unokatesóm mindig akar és nálunk mindig van egy kettő örültem volna neki de inkább tetted volna fel jofogásra vagy ajándékoztad volna el
2015. okt. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!