Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nagyon kellene a segítség,...

Nagyon kellene a segítség, megfáztam a csirkéink. Mit adjunk nékik?

Figyelt kérdés
Meg fonak dögleni, már az eggyik lábadozik. Kérlek Benneteket valaki segítsen!!!!!!
2015. okt. 28. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hol voltak azok a nyomorultak? Mert elég jól bírják a hideget, feltéve hogy az alvóhelyük ki van bélelve és zárt. A csirkével amúgy nem sok mindent lehet csinálni, mert ha adsz nekik valamit, akkor az hatással van a húsukra. Ha kihívod a körzeti állatdokit, talán tesz valamit a vizükbe, de az esélyük úgy is 50-50% lesz, amelyik elpusztul, lesz, amelyik nem. Tartsátok őket melegben, esetleg maradjanak az ólban és lámpázzatok nekik addig.
2015. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Valaki azt mondta hogy kamilla tea. Valaki próbálta már?
2015. okt. 28. 09:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Kamillát a kiscsirkéknek szoktunk adni, hogy ne fossanak. Ha tényleg betegek, nem fognak némi kamillától meggyógyulni, de kipróbálhatod.
2015. okt. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

A kamilla arra jó, hogy a saját lelkiismeretedet megnyugtasd vele.


Október végén hideg van, milyen meglepő! Remélem, ha elpusztulnak szerencsétlenek, akkor nem vesztek újakat.

2015. okt. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

De gyökér vagy utolsó! Szegény kérdezősködik mert tudatlan és te meg itt lehurrogod bmeg! Szegyeld magad!


Na de kedves kérdező neked is írok. Mas sajnos nem segít csak a meleg. Lámpázd őkeg nap mint nap addig amíg gyógyulást észlesz, utána huzatmentes helyre tedd őket. Ha bolondabb lesz az idő mielőtt még nagyobbak lesznek, muszáj lesz bevinned őket a lakásba. Javaslom hogy egy ládába téve őket adj nekik sok kajat hogy hizzanak.

2015. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Koszi hogy kiálsz melletem.

Köszönöm a javaslatodat😊!

2015. okt. 29. 05:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb ugyanezt tanácsoltam neked én is, és bezzeg én egy szót nem érdemeltem, gondolom, mert némi kritikával is illettelek. Az ilyen kérdezőktől okádhatnékom van! Teljesen evidens, hogy nem értesz a tyúkokhoz, a könyörgés megy jó tanácsért, aztán ha nem vagy faltól falig kedves és nyájas, akkor le se sz*rja a válaszod.


Első voltam...

2015. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem bunkó vagyok, csak az igazat írtam.


Minimális ismeret nélkül miért tart valaki állatot? Miért nem néz utána legalább az alapvető igényeknek? Ha annyit nem tud, hogy a kiscsirkék ilyen időben meg fognak hűlni, akkor ott más infó is hiányzik. Szerencsétlenek közül amelyik túléli ezt, majd kapja a következő áldást a nyakára.


Vannak, akiknek egyszerűen nem való az állattartás.

2015. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szóval sem irtam hogy a te válszod rosszabb lett volna csak t tiéd után nem tudtam irni mert más már irt alá. De irtam hogy köszönöm és az mindenkinek szolt nem csak az utolsónak!! Csak rosszul fogalmaztam meg!! Boccs!!
2015. okt. 29. 18:27
 10/12 A kérdező kommentje:
Am nem az enyémek! A barátnőméké csak ő nem tudta hogy van ilyen oldal,ezért megkérte hogy irjak. Hogy nem az enyém azt nem gondoltam hogy lényeges lehet!
2015. okt. 29. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!