Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ideszoknak majd a madarak a...

Ideszoknak majd a madarak a madáretetőhöz? Több lent.

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy vettem egy ilyen zöld hálóba belegyúrt madáreleséget. Biztos tudjátok milyen az. Na és azt kitettem az ablakpárkányra. De mivel planelba lakunk nem kotottem ki fára de tudom hogy ezt a fajtát ugy kell. De felénk nem nagyon járnak verebek, cinegék, rigók. Csak galambok. De az lenne végulis a kérdésem hogy szerintetek idefog találni valamilyen madár? Koszi elore is :)
2015. nov. 11. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha hideg lesz, jönni fognak, viszont az a golyó legurulhat a párkányról. Én odaerősítenék egy faágat valahogy az ablakhoz/párkányhoz, arra tenném fel.

Ha csendesebb a hely, biztos felfedezik.

2015. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen ki van kötözve :) es csendesebb hely nem is ertem miert nincsennek erre verebek stb.


Koszonom :)

2015. nov. 12. 20:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!