Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Fióka hullámosom:Ahogy elnézte...

Miviv kérdése:

Fióka hullámosom:Ahogy elnéztem azon a lábán amire nem tud ráállni az egyik "ujja" is rossz irányba áll. Már pelyhesedik, van vmi módszer amivel megmenthetném?

Figyelt kérdés
A hullámos papagáj páromnak 5 tojása volt. Ebből egy maradt meg. De ami megmaradt az nem tud járni, szétcsúsznak a lábai, az egyensúlyát is alig tudja megtartani, cs ha kitámasztja magát a szárnyával.
2015. dec. 1. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a fióka menthetetlen. Néz körül ezen a fórumon én is itt olvastam erről a betegségről.Amatőr madár tartó vagyok de ők profik: [link]


Megéri végig böngészni az egész fórumot rengeteget lehet tanulni belőle .Sajnálom a kismadaradat de jobb nem tovább nevelni ö már nem lesz egészséges sajnos.

2015. dec. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!