Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lehet beteg a papagájom?

Lehet beteg a papagájom?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy kb. két hónapja van nálam 7 hónapos nagy sanyi és meg sem szólal egész nap csendben van semmi hangot nem ad ki,lehet beteg vagy ez normális lenne,mert még ilyen papagájról nem hallottam ami egész nap meg sem szólal két hónapon keresztül,nagyon nagyon ritkán sok halkan motyogni nekem de egyébként semmi.
2015. dec. 7. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyedül van? Mert ha igen, akkor magányos és depressziós lehet. Vagy az is lehet, hogy kicsi a helye, mekkora a kalitkája és mennyit szoktad reptetni? Tollait nem szokta tépni?

2015. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kalitkája nem túl nagy,de csak akkor van benne mikor alszom vagy nem vagyok otthon ha én otthon vagyok ő szabadon van egész nap is akár és csak este rakom vissza mikor már megyek lefeküdni.Enni eszik rendesen,szelíd is nem félős rájön kezemre is gond nélkül sokszor rám is repül, vállamon ül mikor gépezek,kb két hónapja van nálam de mióta nálam van meg sem szólalt soha még első napokban sem, se utána, párja nincsen egyenlőre azt se tudom hogy hím vagy tojó lesz belőle későbbiekben esélyes hogy veszek neki egy párt is.Tollait még nem láttam hogy tépi és nem is venni észre rajta hogy tépet lenne nagyon szépek a tollai.
2015. dec. 7. 22:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy megsüketült, vagy a fülével van gond?

A hallása rendben van?


Nekem kecskepapagájom van de azóta nem kotyog mióta az egyik füle betokosodott, és tisztogatnom kell.


Hallani szerintem valamennyire hall, mert tapsolásra megrezzen mégha nem is látja a mozdulatot.


Mostmár javulgat neki eddig háromszor kellett kiszedegetnem, mert tökig volt a hallójárata ilyen beszáradt váladékkal, meg sebdarabokkal.

2015. dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként semmi baja, eszik iszik, ront bont, fürdik, csak oda kell figyelnem a fülére, körmére stb.
2015. dec. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem én úgy vettem észre az enyémnek teljesen rendben van a hallása figyel a kisebb hangokra is,csak az furcsa hogy ő nem rikácsol/csiripel mint a többi madár.
2015. dec. 12. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!