Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A kirepült zebrapinty fiókát...

Ugribugrikukac kérdése:

A kirepült zebrapinty fiókát meg lehet fogni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 13. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:

nekünk felnőtt papagályal sikerült


a párját kitettük kalitkástól az ablakba s hivogatta.

végül berepült az ablakba tett kalitkára, s az bevettük a lakásba.

2015. dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát bizony most találgatni kell, mire is gondolt a kérdező, mert gondolatolvasók nincsenek közöttünk. Arra gondolt-e, hogy kirepült a fészekből és hozzá lehet-e érni kézzel, nem érzik-e meg s szülők az idegen szagot és továbbtáplálják-e ? Vagy pedig arra utal a kérdező, hogy a kalitkából kirepült a szobába és ott meg lehet-e fogni, el lehet-e kapni, netán tényleg arra gondolt-e, hogy kirepült az alakon át a szabadba és ott meg lehet-e fogni valahogyan?
2015. dec. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ja igaz.

de én csak a harmadikra tudom a választ s arra is csak azt nekünk hogy sikerült felnőtt más madárral.

az első kettőt nem tudom.

2015. dec. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogy utána még etetik-e a szülők őket ha megfogom
2015. dec. 13. 19:06
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

a szülőket is meg akarod fogni?

hát te mindent meg akarsz fogdosni?

2015. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Végre kiderültek a kérdés a maga valóságában. Én személyesen nem tudom rá a választ, de ha természettudományos kísérletről van szó, akkor ki kell próbálni. Egyébként meg mi fenének kell idegesíteni egy fészekből frissen kirepült fiókát azzal, hogy valaki kézbeveszi ??
2015. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Inkább ne írjatok hanem tudtok értelmes választ!
2015. dec. 14. 15:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan meglehet fogni, a szülei gondozzák tovább rendesen. Így lehet fokozatosan kézhez szoktatni :)
2015. dec. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ:D
2015. dec. 14. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!