Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak ha Pityuka...

Mit csináljak ha Pityuka annyira gonoszul mereszti a szemét, hogy már nem merem megetetni!?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és nem rég kaptam a kb. 2-3 éves kék, tenyésztett hullámos himet. Van mellete egy nőstény is, de néha a frászt hotózza rám! Felborzolja a tollat is a fején, és ugy csattogtat hogy közben összezsugorodik a szembogara! Ugy érzem gonosz, már az ételt is gyorsan és félve teszem be neki

Kb. ilyen képet vág, csak sokkal ördögibbet!

[link]



2015. dec. 19. 11:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szimplán Pityuka fázik vagy beteg, nem gonosz! A lényeg ne legyen huzaton, és napos időben kapjanak elég fényt,lévén,hogy félsivatagos tájról származnak.
2015. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egyik tényező sem illik rá, melegben van, szellőző szobában (véletlenül sincs ablakban, előszobában, vagy huzatban). Néha "csak úgy" rátör, és elkezdi ezt az örödögi pofát mereszteni, és ha a kalitkában van akkor hangosan csapja a rácsokat a csörével
2015. dec. 19. 12:27
 3/17 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy a fülledt melegben csak ásítozik,de mindegy próbálj a kedvébe járni egy kis nasival ami értelemszerűen egy falat gyümöls vagy zöldség.
2015. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Bizony ot megszallta a madardemon. Ejszaka at fogja lehelni beled amikor alszol es kinyilik a szad
2015. dec. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De már teljesen paranormális! A kalitkában, és azon kivül is csinálja.. Ilyennkor a hangja is mélyebb lesz, és hangosan kerreg (az biztos hogy nem is csipog!), és legalább napi 3-4 alkalommal.. azt hittem ha kap egy nőstényt jobb lesz, de még mindig csinálja én meg rettegek tölle...
2015. dec. 19. 13:23
 6/17 anonim válasza:
100%
Győződj meg róla, hogy nem-e egy régi indiántemetőre épült az állatkereskedés ahonnan vettétek.
2015. dec. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem akar kinyírni. Ártalmatlan és normális. Az enyémek is ezt csinálják néha, 2 hímem van.
2015. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 guti73 válasza:
70%
Tekerj kettőt a nyakán , spékeld meg egy kis fokhagymával, és 15 fokon 20p alatt megjuhászodik! :-D
2015. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsó a fokhagyma nem a vámpirokra jó? o.O Ez itt egy megszállot papagáj...
2015. dec. 19. 18:46
 10/17 anonim ***** válasza:
Hívd Crowleyt. Ő tudni fogja, hogy az ő embere/madara-e v sem.
2015. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!