Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek még tart tőlem a...

Szerintetek még tart tőlem a kakas?

Figyelt kérdés

A szüleimnél van egy új kakas, maximum 1 éves.

Fahordás közben kihúztam nála a gyufát, mert ahogy vittem a fát, nem ment el előlem, ezért felé lendítettem a lábam, amit támadásnak vett.

Felfújta a nyakán a tollat, és támadó állást vett fel.

Később még utánam is rohant.

Nem akarom felrúgni, de azt sem,hogy megcsípjen.

Azonban sokszor, mikor szembetalálom magam vele, akkor csak, néz óvatosan lépkedve közelít, majd "talál" valamit a földön, amihez kiadja a hívó hangot, mire odasereglenek a tyúkok.Persze nincs ott semmi, látszik hogy ideges,toporog, nem tudja mit csináljon.

Ezek szerint még fél tőlem, és nem mer azonnal támadni, vagy csak egyszerűen hülye?

(ha hátat fordítok,akkor szeret utánam futni.)


2015. dec. 22. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Háááát.... engem ha meglátnak szedik a nyúl cipőt. Valószínű tart tőled. Kínáld meg táppal, úgy hogy előszőr elé szórod a tenyeredből, majd vársz míg a kezedből eszik, így kialakulhat köztetek a bizalom.


Lehet nem válik be, én nem próbáltam ki, de szerintem nem lesz baj, ha te kipróbálod... :)

2015. dec. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

inkább kínáld meg talppal

legjobb védekezés a támadás

2015. dec. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!