Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek bánthatják egymást?

Szerintetek bánthatják egymást?

Figyelt kérdés

Most kaptam 2 madarat(ezzel a kettővel eggyütt 5 madaram van.)(amik testvérek.) nekik már van nállam nagyobb testvérük is.(1)

+még hoztunk két madarat régebben ami kb 6 hónaposak (azok is tesók.)

A lényeg hogy a fiatal madarakat nem fogják bántani az "öreg" madarak? (amiböl 1 testvérük.)

köszönöm a válaszokat!! remélem tudtátok értelmezni.:)



2015. dec. 22. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt azért leírhatnád, hogy pontosan milyen madarakról is van szó, mert nem mindegy. Meg azt is, hogy mekkora helyen vannak.

2015. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

jaj ne haragudj. hullámos papagájok . kb 1mx1m

helyen vannak :) 4 lány 1 fiú, 1 tojatóval. ( ha esetleg ez is szükséges lenne

2015. dec. 22. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Ekkora hely édeskevés 5 madárnak, szóval igen, bánthatják egymást.

Nekem két nimfa van minimum kétszer ekkora helyen.

2015. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ugye tudod h a nimfa papagáj kétszer akkora mint egy hullámos.
2015. dec. 22. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, és ezzel arányosan nekem kettő van belőlük, nem kapásból öt.
2015. dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
amilyen kicsik ezek a madarak ugy gondolom még mindig jobb eza hely mintha csak egy kicsi kalitkában lennének. De azért köszönöm a válaszod!!
2015. dec. 22. 19:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe [link]

És ez az előírás MAXIMUM két madárra vonatkozik, ergo a öt darabnak r...hadt kevés. Hiába gondolod, hogy ez nekik jó, nem, nem az. Ha csak nem repteted őket naponta több órát.

Ebből következik a kérdésedre a válasz amit már megadtam feljebb is, hogy IGEN, bánthatják egymást. Nem azért mert kisebbek is vannak, hanem mert k...rva kicsi helyre zsúfolod be őket. Állatkínzás mond valamit?

Vagy csak annyiba gondolj bele, neked hogy esne, ha egy 2x2 méteres szobába lennél bedobva ötödmagaddal.

Naugye :)

2015. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!