Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek a pagajommal?

Mit tegyek a pagajommal?

Figyelt kérdés
Ma halt meg a parja. Az elozo parja kirepult. Elotte is volt papagajom, szinten meghalt. Nagy onzoseg lenne a mostani papagajomat beadni az allatkereskedesbe vagy elajandekozni? Egyszeruen nem tudom mar mi baj lehet, de mindig kifogom a beteg papagajokat. Tobb papagajt melle ezek utan mar nem tudnek venni, nincs szivem. Mit tegyek?

2016. jan. 4. 14:03
 1/4 Ugribugrikukac ***** válasza:
Nem lenne önzőség és neki is jobb lenne
2016. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem önzőség, inkább kegyetlenség. Ha elvesztette a párját, és a gazdáját is elveszíti most, én nem lennék szívesen a helyében. Ők is éreznek azért, volt amelyik belepusztult hasonló helyzetben. Ha van időd foglalkozni vele, a megtartást ajánlanám.

Az is egy megoldás, ha tudod, hogy szeretni fogják ott, ahova kerül.

2016. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Konzultálj egy állatorvossal,és Menj be rögtön az új papival hozzá és vizsgálja meg neked h egészséges e. Legfeljebb kapsz valami cuccot amivel óvhatod az immunrendszerét...
2016. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én is voltam egy ilyen szériában. Nekem is egymás után hallt meg 2 papagájom. Valószínű, hogy elkapták egymástól a betegséget. Szerintem ezért ne vidd sehova mert lehet, hogy benne is lappang valami és több papagájt is lebetegíthet. Náluk sokáig nem lehet felfedezni, hogy betegek. Ha látni akkor már nagy a baj. Sajnos. Ha szereted vegyél mellé párt. A tenyésztőtől 1000,-Ft nem egy összeg. Ne hagyd egyedül mert akkor még depressziós is lesz. Nekem most 6 db van és most lett teljes a béke és szeretet közöttük. Én is csak 2-vel kezdtem és soha nem volt tökéletes a légkör. Kitartás mert megéri.
2016. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!