Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hová tűntek a madarak?

Hová tűntek a madarak?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor elég sok tüzijáték volt a környékünkön és azóta nem látok madarakat, pedig rengeteg volt, cinkék, zöldikék, tengelicek, harkály, varjak, és egy szép Mátyás madár.

Egész nap csapatostul jötek az etetőre, most meg egy cike jön két napja és két zöldike.



2016. jan. 5. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én meg nemrég voltam kint az utcán, és csoportosan köröztek errefelé nagyon sok madár, nem varjak voltak.
2016. jan. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor itt nem tudom mi lett velük, talán szívbajt kaptak a sok durrogástól, vagy gyorsan elköltöztek.
2016. jan. 5. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:

elbújtak a hideg elől.

vagy találtak máshol közel a búvóhelyükhöz etetőt.

nálunk rengeteg kis madár van, legalább 10 fajta jár az etetőbe, most egy hét alatt közel 6 kiló szotyit ettek meg.

ezt csak azért mondom mert minden szomszéd lőtte a rakétákat velünk együtt, de úgy tűnik nem volt hatással a madarakra.

2016. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom akkor itt mi történt, fura, hogy csak egy cinke jár ide, eddig naponta többször jöttek csapatostul.
2016. jan. 6. 07:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon megviseli őket. Valószínű világgá menekültek (lakott területeken kívül), idő kell, amíg visszamerészkednek.Lehet ijedtében néhány elpusztult (túl gyors szívverés miatt szívleállás).

Rühellem a tüzijátékot.

2016. jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szegények,

Ma már jött pár madár, úgy látszik lassan visszamerészkednek.

2016. jan. 7. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!