Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Keményebb növekedésnek indult...

Keményebb növekedésnek indult tollkezdemény felsértheti a nimfapapagáj bőrét úgy, hogy kivérzik? Hogyan lehet ilyet elkerülni?

Figyelt kérdés
Én most erre gyanakszom, mert most észrevettem, hogy az egyik szárnya kívül vérezni kezdett, de nem akadt be semmibe, nem verdesett, nem szúrta meg magát, most éppen szabadon van és nyugodtan ül mögöttem, figyelte a filmet, amit néztem. Letisztogattam, elállítottam a vérzést, és akkor láttam egy ilyen keményebb tollkezdeményt.
2016. jan. 9. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A tollkezdemény okozza, de nem úgy, ahogy gondolod. A vérzést a régi toll elvesztése jelentette. Vagy túl agresszívan tépte ki, hogy legyen helye a réginek, vagy amikor kiesett, nem vált le szépen körülötte a bőr és kitépett egy kis részt. Ilyenkor egy borsószemnyi vér (csepp) normális.
2016. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ez lehet akkor. Egyébként meg jól van.
2016. jan. 9. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!