Kezdőoldal » Állatok » Madarak » És még azt mondják, hogy a...

És még azt mondják, hogy a tyúk hülye, na persze. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ma történt,hogy a kakasunk nekemugrott,nem tudom miért,nem csináltam neki semmit,de eddig minden kakasunk ilyen hülye volt. Na az van,hogy rámtámadt ma a kakas,erre mamám jött,az ostor nyelével (kb 60cm) felbevágta a kakast,az kiterült (nem halt meg,csak ott feküdt mégcsak el sem ájult),és miután elmentünk onnan,fogta magát és felállt,sérültnek tettette magát,közben semmi baja nem volt,utána ugyaúgy tudott szaladgálni meg minden,de mamám rendesen nyakonb@zta az ostorral. xD

Szerintetek sem hülyék az állatok? Ilyen még nem igazán történt itt az udvarunkban. xDXDXD


2010. márc. 26. 21:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora álllatok vagytok! Honnan veszed hogy nem volt sérült tényleg? Talán megsúgta neked?
2010. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Látszott rajta,és ez nem kamu kérdés. Szerinted ha sérült lenne tudott volna fel-alá rohangálni?
2010. márc. 26. 21:51
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az állatok nem hülyék. Ami a mamádat illeti... Megnéztem volna, hogy egy öregasszony ostorral csapkod egy kakast. De azért sztem az ostor kicsit durva. Tudom, hogy a nyelével harcolt a néni, de akkor is... Nem lett volna elég olyan tárgyat nekidobni, ami nem okoz sérülést? Mondjuk egy kannát mellédobni, amitől megijed. A mamád kezében ezentúl kanna legyen, ne pedig ostor!:)
2010. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem ütött nagyot,csak éppen hogy abbahagyja. "Ami a mamádat illeti..." Aha. Csak tudod éppen az akadt a kezébe.

Amúgy a kakast már megfőztük pörköltnek.

2010. márc. 26. 21:56
 5/21 A kérdező kommentje:
*illetve meg fogjuk
2010. márc. 26. 21:56
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
És ami a kakast illeti, nem lehet, hogy kanos volt, és próbált elzavarni, mert veszély vagy a "prdéáira"? Az alapján, ahogy írsz, nem tűnsz egy tapasztalt baromfitenyésztőnek... a kakasok mindig féltékenyek, különösen amikor be vannak indulva és agresszívan védik a területüket. Azt meg nem is tudhatod, hogy mikor mész be a "területére"...
2010. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Na az tuti,hogy kanos volt. Valóban nem vagyok egy nagy baromfitenyésztő. De mamám persze engem védett...
2010. márc. 26. 22:02
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Már elnézést, de te amikor beb*szod a lábad akkor k*vára fáj, nem? És alig bírsz ráállni, de ha nem súlyos akkor pár perc múlva már ugyanúgy szaladgálsz! Na akkor most mi van, tán még sem csak játszott? Különbenis miért tenné? Fogalmas sincs az állatokról és az alapján hogy ezen röhögsz nem lehet valai gazdag lelkivilágod. Az elszólásod hogy már megfőztétek igencsak kamu gyanúsnak tüntetni fel ezt a nagyon buta kérdést...
2010. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha megzabáljátok, akkor minek írod ki a kérdést? Igen értelmesek az állatok, és ilyen értelmes lényeket eszel meg pörköltnek! Egyszer téged is jól ágyékon kéne verni egy korbáccsal és meglátod van e sérülésed. Ha van, akkor a kakasnak is volt.
2010. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amúgy tyúk vagy kakas? Csak mert a kérdésedben tyúk van. Aztán meg kakas a mesédben. Csak nem unatkozik a kisgyerek? Találj ki valami jobbat kiscsibe!
2010. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!