Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ma reggel észre vettem hogy a...

Ma reggel észre vettem hogy a hullámos papagáj tojásban, hallatszik hogy csipog benne a kismadár, és kopogtatja a tojást belülről. Kb mennyi idő múlva fog kikelni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 11:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
na kikelt?
2010. márc. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Ha már kopogtatja, akkor nem olyan soká. Jó lenne, ha esetleg tudnád, mikor kezdett ülni.
2010. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
24%
Ez azért fontos, mert kb: 17-19 nap után kelnek ki a kicsik. De, ha több az olyan tojás, amelyikben nem életképes a fióka, akkor képes otthagyni mindet. Azokat ki kell dobni amiben nem veszel észre semmit.
2010. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Még nem kelt ki.

Nem tudom hogy mikor kezdett el ülni.

Máskor mindig bejegyzem a naptárba,de most valamiért elfelejtettem.

5db tojás van és mind életképes, át világítottam és látom hogy jók a tojások, az erek látszanak benne, és hogy mozog benne a kismadár.

Ugyebár nem mind egyszerre fog kikelni mert nem egy napon tojta őket.:)

Volt amikor egy nap tojt egy nap nem,meg volt amikor egy nap tojt,és másnap is tojt.Szerintem kb egy hét mulva lesz kikelve mind.

Most amelyikben csipog és kopogtatja a madár a tojást, az még eddig nem kelt ki.

2010. márc. 27. 11:43
 5/34 anonim ***** válasza:
Igen, gondoltam, hogy nem hopp, mind egyszerre fog kikelni. :) Csak mondtam, KB. annyira szokott. Az jó, h ha mind ép. Azért majd írd meg, ha kikelt a kis csipogós...
2010. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Még sosem láttam kis papagájt. Lefényképeznéd, ha kikelt?
2010. márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Még mindig nem kelt ki:)

De csipog még mindig , most valamennyivel hangosabban, és a tojást is még kopogtatja.


Igen lefényképezem, de hogy mutassam meg?

Hová töltsem fel?


:))

2010. márc. 27. 12:28
 8/34 A kérdező kommentje:

Mostanra már nem is csipog :(

Csak halkan kopogtatja a tojást.


Lehet hogy nem tudja kiütni,nem tud kijönni belöle?

2010. márc. 27. 12:48
 9/34 anonim ***** válasza:
Nem tudsz neki kicsit segíteni?
2010. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem szeded ki rögtön, megfullad. Azért halkul a kopogás, és csipogás! Óvatosan szedd ki.
2010. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!