Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan lehetne megszelídíteni...

Hogyan lehetne megszelídíteni a nimfa papagájom?

Figyelt kérdés
1 hete van nálam.Próbáltam kajával kezessé tenni de nem nagyon sikerült.Ha például a rácson kívülről alma cikket bedugok neki úgy elfogadja.Meg egy idő után akkor is ha benn van a kezem a kalitkában.A tenyeremből még nem fogadja el.De ha egy ujjal is hozzáérek összerezzen és elkezd menekülni.De valamikor tűri egy darabig.Hogy tudnám jobban kézhez szoktatni?
2016. jan. 24. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak idő kérdése, ne akard egyből. Hagyd, hogy szokja a kezed. Ne egyből "támadd le".
2016. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az enyem, mikor ket hete volt nalam szotyit adtam neki, hetek mulva a kalitkaban elfogadta az ujjam tetejerol is. :) ha kirepul, kisse felenkebb, de ugy is tudom jutalmazni. Szereti a hangomat, csak csendesen, nyugodtan szolok hozza. 1-2 honap mulva egyszercsak felroppent a fejemre. :) Nagyon elveztuk. :)

Engedi es elvezi, sot neha keri, hogy simizzem a feje tetejet.

Ennel jobban meg nem szoktunk egymashoz.



Bocs az ekezetekert.

2016. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!