Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 5 hónapos hullámos papik! ....

Andi32 kérdése:

5 hónapos hullámos papik! . Kiengedtük öket és egyszerüen nem mennek vissza. A férjem fogja meg öket este és teszi be olyankor megsimogatjuk oket hogy hátha megszoknák de jobb lenne ha egyedül mennének be! Ötlet vkinek?

Figyelt kérdés
Kezdetben engedték a simogatást meg ráállt az ujjamra mostmár nem

2016. jan. 28. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A simogatás teljesen felesleges, ez számukra külön stressz. Az eleséget a kalitkában kell elhelyezni, majd ha megéheznek, visszamennek enni.
2016. jan. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A símogatás kb olyan nekik, mintha téged végigsmirgliznének - azaz nagyon rossz érzés számukra, ezt ne csináljátok.


Mielött kiengeditek, elötte vegyétek ki a magot elölük, és amikor vissza kellene menniük, akkor tegyetek a kalitkába ennivalót. Akkor - mivel megéheznek - szépen bemennek.

2016. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! Az egyik háromszor is bement míg a zöldnek kellett a másik segítsége hogy be tudjon menni! A végén mindketten bementek! Hurrá! Köszönöm!!!

Még egy dolog! ha szeretnénk hogy ránk szálljon akkor mit tegyünk? Honnan tudom hogy nem félnek tölünk mikor repülnek? Az egyikük elég alacsonyan repül egy ideje! Szinte surolja a fejem bubját!

2016. jan. 29. 09:41
 4/5 anonim ***** válasza:

A nyakuknál szeretik a simogatást.

Ha megéheznek visszamennek előbb-utóbb a helyükre, csak még szokniuk kell és tudniuk kell hogy hol a bejárat.

2016. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem reklám de megéri: Bíró Bálint a tag neve, 2 könyvet is kiadott a témában hidd el, ő érti a dolgát. Csodákat érsz el. Ezt onnan tudom, hogy én sem hittem először de már megváltozott a "teszt"madaram. Ne haragudj, hogy ezt írom de ő többet tud, iratkozz fel hírlevélre, sok ingyenes tananyag van fenn..
2016. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!