Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Így megszokhatja a helyét a...

Így megszokhatja a helyét a papagájom?

Figyelt kérdés
A konyhában van a helye,de amikor megyek a szobámba akkor viszem magammal hogy ne maradjon egyedül a konyhában,szabad ezt csinálni? Persze a konyhában sokkal többet van
2016. febr. 10. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok tényzőtől függ alapból az lenne az ideális ha egy helyen lenne a kalitka. Van eleget kiengedve?? Minden nep engedd ki hadd repüljön anélkül depressziós lesz. Ami a legfontosabb madarat főleg papagájt NEM tartunk egyedül mert társas lény olyan mintha téged beraknának egyedül az esőerdőbe te magányos lennél. Minél hamarabb keress neki társat! A kalitkáról annyit hogy nem biztos szereti ha folyamatosan máshol van (papagájfüggő) Az lehetne a megoldás hogyha a konyhában vagy és nem akarod hogy repkedjen vegyél neki egy kissebb kalitkát. Ha csak úgy tudod hordozgatni azt a kalitkát nemhiszem hogy elég nagy. Milyen papagájod van? Szívesen segítek bármiben írj nyugodtan privátban vagy itt :)
2016. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt tényleg kell neki fajtárs - főleg, ha eléri az ivarérett kort egyedül tartva, akkor már komoly magatartásbeli bajok lehetnek.

Másrészt tényleg kicsi lehet a kalitkád.

Harmadrészt a különböző gőzök, hőmérséklet-változások miatt kifejezetten nem alkalmas a konyha egy papagáj számára.


Szerintem kellene egy rendes (min. 100*50 cm alapterületű) kalitka egy másik helyiségben, kellene egy fajtárs, és ha épp a konyhába mész, és magaddal akarod vinni őket, akkor betehetnéd a jelenlegi kalitkába.

2016. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is sokszor ki szoktam venni és viszem magammal, de persze nem mindig. Na és az enyémnek van párja is. :) A párja viszont nem hagyja hogy kivegyem, elég erősen csíp. <3
2016. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!