Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik lenne jobb hely egy...

Melyik lenne jobb hely egy nimfa papagájnak?

Figyelt kérdés
Konyha + nappali (egybe van) vagy az én szobám meg tesómé (tud szállni mind2 szobába csak kisebb hely mint a nappali meg a konyha,kb 10x10 es). A nappaliban mindig megy a rádió,tv,többféle zaj a szobám meg egy nyugodtabb a hely,de viszont itt csak én tartózkodom,így nem tudom hogy meg e tudná szokni a szüleimet.A szüleim naponta kb fél órát vannak a szobámba gépezni.Már 1 hetet a konyhában volt (1 hete van nálunk),de a konyhában olyan helyen volt ahol mindig járkálunk oda vissza mellette.A szobámban egy sarokban lenne ahol senki nem jár sőt nagyobb hely mint a konyhában meg nyugodtabb sokkal.A szüleim attól félnek hogy majd elidegenedik tőlük.Meg ha én nem vagyok itthon akkor kivihetem a konyhába hogy a szüleimmel legyen vagy ne?
2016. febr. 13. 14:56
 1/2 Fodor Virág Viktória ***** válasza:
Nyugodtan tarthatod bármelyik helyen,de inkább a nyugodtab helyen ami inkább a szobád.Ha a szüleid majdnem minden nap bemennek a szobádba,akkor inkább megszokná őket,nem idegenedne el tőlük.Egy két alkalommal a szüleid amikor bemmennek a szobádba,szóljanak nyugodt hangon a papagájoz,mondogassák többször a nevét,így megfogja szokni a szüleidet is,és ha sokat bezsélsz hozzá,egy szót naponta vagy 10 percig mondogatod neki,reggel is este is 10 percig,de tényleg csak egy szót,akkor egy hét vagy két hét után lehet valószínű fogja mondani azt a szót.
2016. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fodor Virág Viktória ***** válasza:
*beszélsz
2016. febr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!