Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem eszik semmit a papagájom...

Nem eszik semmit a papagájom kölesen kivül. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nimfa papagáj,nem eszik semmit csak kölest,bármit beteszek neki a ketrecbe nem eszi,persze itt olyanra gondolok amiket kell egyen:főttojás,sárgarépa,sajt,gyümölcsök stb.. 1 hete van nálunk de már gondolom akkor kéne egyen mindent nem? És olvastam hogy ha csak kölest eszik akkor elhízhat nagyon ez igaz? Mit csináljak vele? Segítsetek légyszi
2016. febr. 14. 21:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg így alig tudom visszahajtani a kalitkájába ha kint van mert nincs amivel becsalogassam.Soha nem akar bemenni nagyon nehezen lehet behajtani.Ebben segítség?
2016. febr. 14. 22:02
 2/6 A kérdező kommentje:
És most kiengedni se merem,meg száll mint a bolod megy neki mindennek.Multkor a kályhának ment neki párszor kicsit megsütötte magát,de néha nagyon kéri hogy kiengedjem szaladgál,repdes össze vissza a ketrecben meg rikácsol
2016. febr. 14. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
A keveréket nem eszi? Ha éhes lesz, majd megeszi. Egy héten belül én nem engedném ki az új madarat, egyszer szokja a helyet. Egy csendes zugban kéne tartani, ahol nincs jövés-menés, hogy nyugodjon le. Bár ezek után erre nem tudom mennyi esély van. Honnan került oda?
2016. febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tenyésztőtől,4 hónapos hím.Már eszik a tenyeremből kölest e még nagyon bizonytalanul,akar csípni meg fúj,de kézhez akarom szoktatni.Ez mennyire jó hogy kézből eszik.De még csak úgy hogy elébe teszem a tenyerem.
2016. febr. 16. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez már haladás. Még nem kell erőltetni a gyümölcsöket stb. Majd amikor már szelíd lesz elfogadja. Viszont még ne Engedd ki mert össze fogja törni magát
2016. febr. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor mikor engedjem ki? már 1 hete bent van a ketrecbe de van mikor elkezd visítani meg repdesni mert ki akar jönni.Ült már az ujjamon is és úgy evett de úgy hogy egy picit erőltettem toltam a begyét hogy álljon rá.De még mindig fúl egy kicsit meg csíp is egy kicsit de nem úgy hogy fájjon
2016. febr. 21. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!