Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi a legjobb modja elfogni...

Mi a legjobb modja elfogni egy vadkacsat? Nagyon szerettem volna egyet megsimogatni de amikor kb.50 cm-es körzetbe lepnek el szaladnak.

Figyelt kérdés
Nem szeretnem bantani öket , nagyon szeretem a kacskakat es szerettem volna egyet megsimogatni , van valami ötletetek?

#mag #vadkacsa #vadászt
2016. febr. 21. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekkoromban mindig azt mondta az apám, hogy sót kell szórni a farkára.
2016. febr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hiába nem akarod őket bántani, nekik ez nagyon nagy stressz. Nem esik jól nekik. Viszont vannak, akik otthon tartanak és tenyésztenek vadkacsákat, őket megkérheted, hadd simogass meg egyet.
2016. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Anyum azt mondta hogy ha szeretnek akkor tarthatok otthon kacsat de elötte szerettem volna jobban megismerni. Nincs kertem viszont van 2 erkely es az egyiket ki szerettem volna alakitani hogy ha nem vagyok otthon eltudjon lubickolni stb. Milyen bajok lehetnek vele? Gondolok erre hogy , tud-e szobatiszta lenni vagy oda kell figyelni hogy hova ürit stb.
2016. febr. 21. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy erkély elég egy kacsának, bár kérdés, hogy mekkora az erkély.
2016. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!