Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem fészkelnek a pintyeim?

Miért nem fészkelnek a pintyeim?

Figyelt kérdés

Már rég ivarérettek,meg minden,adok nekik rendszeresen répát,meg főtt tojást is,fészek is van fent zárt meg félnyitott odú is,hely is van nekik,nagy.Nem tudom,hogy mi lehet a probléma.Esetleg az,hogy mellettük a röpde másik felében(tőlük elkerítve) vannak hullámosok meg nimfák is?

Majd holnap rakok fel képet a helyükről is.Elegem van már belőle,hogy nem fészkelnek.Itt-ott kelt már ki egy-kettő kicsi,fel is nőttek,de mikor felnőttek,utána nem sokkal elpusztultak.

Amúgy a pintyek:

12 zebrapinty

4 rizspinty

3 sirálykapinty (még lesz hozzájuk véve)

Meg 2 gyémántgalamb.

Akkor mi lehet szerintetek a baj? Holnap rakok fel képeket,a helyről.



2016. febr. 22. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Adsz neki cuccot, amit bevihetnek a fészekbe?

Az enyémek többször költöttek sikeresen.


Én fehér papírlapot vágok nekik csíkokra, és beszórom a fészekbe. Imádják.


Füvet nem merek adni neki higiéniai okok miatt.

2016. febr. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, NEM a fészekbe, hanem természetesen a kalitka aljára szórom, és ők viszik be lelkesen.
2016. febr. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyi fészekanyag van bent nekik,hogy a fele is sok.Adtam már nekik mindent.Szénát,lószőrt,kutyaszőrt,apróra vágott (nem illatos) papírzsebkendőt,mindent.
2016. febr. 23. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!