Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ti örülnétek neki? (Többi lent. )

Ti örülnétek neki? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Elég nagy a hátsó kertünk, rengeteg állat népesíti be. Azzal kezdődött,hogy a mezei verebek, meg a fácánok ide fészkeltek. Gondoltam semmi, nem vészes. Aztán mezei nyulak is ástal egy lyukat ide, most azok is vannak. De már őzek is jártak itt. Estefelé mindig vannak rókák, meg baglyok.Tavaly tavasszal a fogoly (két család is!), meg a fürjek is ide fészkeltek. Van itt egy tó is,itt szürkegémek,vadkacsák,és egy csomó béka is beköltözött. De láttam már szép lepkéket is. A löszfalban gyurgyalgok,meg egy partifecske pár is befészkelt. Nincs kutyánk,nem is nagyon járunk oda,szóval lehet hogy emiatt van itt ekkora nyüzsi. Azóta hagytam úgy a kertet,és a fiammal a mászóka tetejéről figyeljük az állatokat. Nagyon izgalmas,mindig látunk valamit. Ti örülnétek neki?

2016. febr. 25. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Most nagyon irigyellek. :)
2016. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy:) Én is:))
2016. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Naná!Ingyen állatkert!
2016. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szandi Vanin válasza:
Persze hogy ez nagyon szuper :3
2016. márc. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!