Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan költhetem ki a hullámos...

Fodor Virág Viktória kérdése:

Hogyan költhetem ki a hullámos papagáj tojásokat? FONTOS! A TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés
Ma vettem(március.06-án) egy hullámos papagáj költőpárt,és mondta a gazdájuk hogy nem biztos hogy ráülnek a papagájok a tojásokra,és tényleg nem ültek rá(az utazás miatt,a stressz miatt).Szeretném kikölteni a fiókákat,persze nem szószerint,hogy ráülök,hanem bebugyolálom a tojásokat valami meleg anyagba,és minden nap 1-2szer megnézem kikeltek e.Lehetséges hogy megpróbáljam?És ha kikeltek a fiókák akkor visszatehetem a költőpárhoz hogy felneveljék a fiókákat,vagy nekem kell tovább nevelni?Ha nekem kell tovább nevelnem mit kell neki adnom.Tű nélküli szurival felforralt tejet ami kihűlt már langyosra,az jó nekik?

2016. márc. 6. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Költőpár vagy keltetőgép.
2016. márc. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tejet?????? Szerinted a madár szoptatja a kicsiket? Szerintem hagyd a csudába.
2016. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom,nem szoptatja,hanem begytejjel táplálja.De hogy a begytejt pótolja e annyira a forralt,persze langyos és nem tűzforró tej,hogy a fiókák ne pusztuljanak el?Keltetőgép az nagyon drága,azt nem fogunk venni.
2016. márc. 6. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

begytej, a ->galambalakúakhoz tartozó madarak begyében termelődő, az ->ivadékgondozásban fontos szerepet játszó anyag. A részben megpuhult takarmányszemek és a költés ideje alatt a begy zsírosan elfajult hámsejtjeinek a keveréke, amellyel a galambok a fiókáikat táplálják.


tehát nem tej

2016. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de akkor még mindig nem kaptam választ,hogy pótolja e a begytejet a felforralt,persze kihűlt langyos tej.A3-ik válaszadó válaszából úgy tűnik nem pótolja.Ha 1 hét után nem ül rá,akkor kidobom a tojásokat,mert majd lesznek másik tojások.-
2016. márc. 6. 20:26
 6/6 anonim válasza:
szia nem pótolja a tej a begytejet
2016. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!