Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagáj tojó, mért...

A hullámos papagáj tojó, mért bontja ki a tojásból a kicsit?

Figyelt kérdés

Már ez a 3. kicsi amit kibont a tojó.

Ha látszik a tojáson hogy meg van ütve,hogy nem soká kifog kelni,ő már bontja le rola a tojást.

Már 2 igy elpusztult, mert nem volt az alsó részük kifejlődve.

Miért csinálja ezt?

Eddig nem csinálta ezt, pedig nem előszőr költ.

Már vagy 6-7. jére


2010. ápr. 3. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy hiba a tojónál!


Sürgősen tegyél be neki főtt tojást és ásványi anyagot, mert lehet, hogy az a baja!


Ha nem hagyja abba, akkor ez egy rossz szokássá vált nála és nem érdemes többé tenyésztésbe fogni!

2010. ápr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké.Teszek be nekik főtt tojást
2010. ápr. 3. 09:33
 3/9 A kérdező kommentje:

tettem be nekik főtt tojást, eszik, csak a tojó az nem jön ki enni.

De a párja az eszik,és ő szokta etetni a tojót.És akkor majd azt oda adja neki:)

2010. ápr. 3. 11:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, költésnél a hím eteti a tojót, de a tojó is kijön néha üríteni, inni és enni is!

És amint meglátja a főtt tojást egyből enni fog belőle!


Remélem nem lesz tovább probléma!

2010. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen az elözők nekem még nem költött de mostanság költ 4-6 tojás lehet de hidd el hogy a HP-k ritkán tojnnak szerencsével
2010. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nálam már 8 éve vannak papagájok, és mindig szerencsével tojtak:)

mind idáig:)

Valamelyik nap kikelt egy kis papagáj, a tojó 2 napig nevelte, etette, és ma reggel észre vettem hogy kidobta az odubol a kicsit:( és elpusztult:(

Már az este láttem hogy valami gyanus, mert nem ment be az oduba, jó hogy az egyik kicsit oda tettem még tegnap, a másik tojóhoz amelyiknek most kellt ki a fiokja:)

elfogadta a kicsit.:)

De a másik kicsit is oda kellett volna rakjam, a másik tojóhoz:S

Pff....

2010. ápr. 7. 13:04
 7/9 anonim ***** válasza:
akit kidobott a tojó az kijött az oduból és visszament később( pár nappal) ha igen az nem jó elvileg ha visszamegy akkor bocsi a kifejezésért de agyonveri :C
2010. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem ahhoz a tojóhoz raktam vissza, a kicsit amelyik kidobta, hanem egy másikhoz,amelyiknek ma kezdtek el kelni a fiokái.
2010. ápr. 7. 14:20
 9/9 anonim ***** válasza:
ja jó az úgy pont jó és sok sikert a költéshez !:)))
2010. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!