Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájnak szeretnék...

Hullámos papagájnak szeretnék kinti röpdét vagy bentit de lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Van két hullámos papagájom bent a szobámba lenne reptetve,de szeretném nyáron kivinni őket kalitkába lehetnek kint vagy mindenféleképpen csinálnom kell röptetőt?

Ha igen olvastam egy ilyet ami: 1m magas és 60cm széles kis lyukú tyúkhálóval kell befedni,lábak 5 cm magasak hogy ez jó lenne e nekik? Ha igen az aljára mit tehetnék? Vagy ha lenne jó ötletetek vagy a mérettel van baj kérlek segítsetek!!!


2016. márc. 16. 17:32
 1/3 Zsolti777 válasza:

Ha naponta repteted bent a szobában, akkor a kettőnek elég a kalitka is kint! De ha mindenképpen röpdét szeretnél, akkor azt semmiképpen ne hagyd figyelmen kívül, hogy a madaraknak nem csak a magasság számít, hanem a tér is amiben repülhetnek! Tehát a 60 cm kevés! Nekem 3x3x3 méter a kinti röpde plussz a fedett hely 1,5x3x3 méter, amiben persze nem két madár van!

Az alján nekem sima homok van elhintve!

Ja és a kislyukú tyúkháló nem igazán biztonságos, hisz nem csak attól kell tartani, hogy kiszabaduljon a madár, hanem a kinti betolakodóktól is! "macska, görény, vércse, sólyom"

2016. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor mivel lenne érdemes a keretet befedni? Hát azoktól nem kell tartani mert van két kutya a portán de a madarakat nem hiszem hogy bántani...
2016. márc. 16. 18:30
 3/3 A kérdező kommentje:
De két madárnak 1x1x1 m jó mert nem kivitelezhető a 3-om nekem :( meg szeretném nyáron kivnni őket a jó időbe de az meg nem jó ha be ki beki rakom hogy bent reptetem meg kiviszem levegőzni...
2016. márc. 16. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!