Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Fiú vagy lány hullámos papagáj...

Fiú vagy lány hullámos papagájaim?

Figyelt kérdés

Vettem két hullámos papagájt!

A kereskedők szerint:

Lány: [link]


Fiú: [link]


Remélem jól tudom!


2016. márc. 17. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
A lány valóban lánynak tűnik, szerintem a "fiú" is. De a koruktól is függ, a csőrük feletti viaszhártya csak 9 hónapos korukra nyeri el a végleges színét (a tojónak világos-enyhén barnás-rózsaszínes, a hímnek viszont kék kellene, hogy legyen)
2016. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy látom 2 lány, de lehet hogy csak fiatalok.
2016. márc. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Állítólag az egyik hím lenne de én is ettől tartok hogy két lány... :(

A fiúba nem vagyok biztos de a "fiúnak" ilyen lilás a csőr feletti rész a lánynak meg inkább ilyen rózsaszínes

A kislány állítólag egy éves a "hím" állítólag ez évi!

2016. márc. 17. 09:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg a "fiúnak" hosszabb a farktolla úgy tudom az is egy megkülönböztető jelzés!
2016. márc. 17. 09:59
 5/7 anonim ***** válasza:
A fej formájáról könnyen meg lehet mondani, melyik milyen nemű. A lány biztosan lány, jól látszik, hogy a szeme után szélesebb a feje. A fiú feje nem szemben van, nézd meg kérlek, hogy ha teljesen feléd néz a feje, akkor a szeme mögött látod-e a fejének a vonalát, mint a lánynál, vagy pedig teljesen lapított a feje (elölről nézve nagyjából homokóra alakú a feje, ahol a homokóra legkeskenyebb pontján van két oldalt a szem). Mindjárt megpróbálok képet keresni hozzá.
2016. márc. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezen a fotón jól látszik a tipikus hím papagáj fejforma: [link]
2016. márc. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A formáján látszik homokóra alakú de a tolla miatt olyan kis kerek fejű megpróbáljak csinálni róla jobb képet? Mert raktam ki róluk!
2016. márc. 17. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!